Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Woj.  lubelskie i podkarpackie

Jeśli jesteś osobą lomunikatywną,   z pasją do branży gastronomiczne, i poszukujesz wyzwań jako Przedstawiciel Handlowy,  wyślij nam swoje CV, może czekamy właśnie na Ciebie 😊.

Nie czekaj, i aplikuj już teraz!

Patrz na nasze ogłoszenie.

Podstawowe zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów Oerlemans na podległym obszarze (woj. lubelskie i podkarpackie)
  • stałe rozwijanie relacji z klientami w kanale gastronomicznym i doradztwo w zakresie oferty produktowej w kanale gastronomicznym
  • bieżące pozyskiwanie nowych klientów
  • stałe monitorowanie i analiza rynku gastronomicznego na podległym terenie,
  • rekomendowanie i wdrażanie działań pozwalających na rozwijanie sprzedaży

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w kanale HoReCa (warunek konieczny)
  • bardzo dobra znajomość Klientów rynku gastronomicznego
  • wysokie kompetencje w zakresie komunikacji, współpracy oraz budowania pozytywnych relacji interpersonalnych
  • inicjatywa w działaniu, samodzielność oraz nastawienie na realizację celi
  • systematyczność i świetna organizacja
  • prawo jazdy kategorii B

Jeśli to Ci odpowiada sprawdź jeszcze warunki, jakie proponujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od realizacji celów
  • pracę w profesjonalnym i dobrze zorganizowanym Zespole
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • dodatkowe świadczenia socjalne (dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne)
  • dobrowolne ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do pakietu Multisport oraz nauki języka hiszpańskiego
Agnieszka Rudecka-Michalak